Rodinné domy a byty

Stavíte či rekonstruujete dům nebo zařizujete byt a potřebujete pomoc? S námi Vás bude zařizování opravdu bavit!

Díky našim zkušenostem a realizovaným projektům Vám pomůžeme zařídit interiér, který bude přesně podle Vašich představ.

Pro realizaci Vašeho interiéru budete mít na výběr ze stovek produktů od více než tří desítek kvalitních a ověřených nábytkářských firem, u kterých můžeme garantovat zvýhodněné podmínky.

Napište nám Vaše potřeby a popište nám Váš interiér.

První konzultace a příprava rozpočtu zdarma!

Realizované projekty

About Us

Luxusní byt v centru Prahy

Luxusní dvoupatrový byt na Janáčkově nábřeží brzy projde kompletní rekonstrukcí. Naši designéři zde navrhli nový interiér ve vysokém standardu materiálů a kvalitního italského nábytku. Dominantním prvkem je zde dekor mramoru doplněný zlatými a bronzovými detaily. Pro zachování původního historického nádechu interiéru jsme se rozhodli ponechat velkorysé dřevěné schodiště a původní parketovou podlahu, které jsme zrekonstruovali a namořili do námi zvoleného odstínu. Hlavní koupelně dominuje původní trám obložený ve stejném dekoru dřeva, který je použitý ve zbytku interiéru.

About Us

Developerský projekt Kamýk

Náš nejnovější návrh interiéru pro developerský projekt na Praze 4 ladili naši architekti do oblíbeného stylu Japandi. Jedná se o harmonický styl bydlení, v němž se snoubí funkčnost, jednoduchost a minimalismus s přírodou, kvalitou a útulností. Jeho název vznikl spojením slov japanese (japonský) a scandi (skandinávský), a přestože jsou tyto dvě kultury celkem vzdálené, jejich styly bydlení jsou si v mnohem podobnější, než by se mohlo na první pohled zdát.

About Us

Apartmánový dům Orlík

Pro projekt apartmánového domu na Orlíku navrhli naši architekti luxusní interiéry. Dubový obklad stropu působí harmonicky s krásnými výhledy na jezero a do okolních lesů. Moderní kuchyňská linka rafinovaně splývá s obývacím prostorem díky chytře zvoleným materiálům na horní skříňky i obkladem stěn a interiérových dveří. Prostoru dominuje masivní betonový stůl a výrazná designová svítidla od českého výrobce Bomma.

About Us

Developerský projekt Praha

Pro developerský projekt na Praze 5 jsme navrhli moderně vybavený vzorový byt. Jemné odstíny přírodních barev doplněné bronzovými doplňky dodávají prostoru nadčasovost. Kombinace bílé a dřeva nás nikdy neomrzí. Veškerý nábytek je navržený na míru v oblíbeném dekoru dubu, který je použitý ve všech místnostech. Celý interiér má tak jednotný vzhled a působí harmonicky. Na stěny jsme použili dekorativní stěrky a celý prostor doladili textiliemi v teplých barvách.

About Us

Byty v Plzni

Developerský projekt kaskádového domu v Plzni, pro který naši architekti navrhli vzorový byt, se pyšní velkorysými terasami u většiny bytů. Vstup na terasu budou mít budoucí majitelé prosluněných bytů nejen z obývacího pokoje, ale také z ložnice. Interiér vzorového bytu navrhli naši architekti v moderním stylu a vybavili jej luxusním italským nábytkem od firmy Dall‘Agnese.

About Us

Vzorové byty Praha 5

Pro developerský projekt na Praze 5 v ulici Hrozenkovská jsme navrhli moderně zařízený vzorový byt. Jemné odstíny přírodních barev dodají prostoru nadčasovost, takže bude stále vypadat moderně. Naši architekti již při tvorbě vizualizace pracovali s modely reálných kusů nábytku od renomovaných italských firem, se kterým v No Limits Design spolupracujeme. Můžeme tak budoucím obyvatelům domu v Hrozenkovské nabídnout kompletní vybavení jejich bytu na klíč.

About Us

Apartmánový dům na Orlíku

Vedle interiérů, na které jsme specialisté, jsme se tentokrát pustili i do návrhu celé budovy apartmánového domu na Orlíku. Navrhovat domy v přírodě, ať už na horách nebo u jezera, je prostě radost. Zvlášť když vám dá investor zadání namalovat něco, co má být v první řadě krásné. Naši architekti navrhli perfektní dispoziční řešení všech 18 apartmánů, které na třech podlažích důmyslně propojuje vnitřní schodiště. Prosklená přední stěna dodává budově luxusní vzhled a budoucím obyvatelům apartmánů poskytne krásný výhled na přehradu.

About Us

Rodinný dům Písnice

Interiér staršího rodinného domu jsme zrekonstruovali pro potřeby luxusnějšího nájemního bydlení. Obývací pokoj jsme propojili s kuchyní vybouráním příček. V domě jsme ponechali původní komíny a využili je na optické oddělení kuchyňské linky od obýváku. Navrhli jsme zde ostrůvek, kde jsou z jedné strany výsuvné úložné prostory a z druhé barové posezení. Vinylová podlaha v dekoru betonu hezky kontrastuje s bílými plochami nábytku a černými doplňky. Dřevo zase celý interiér pocitově zatepluje. Do obývacího pokoje a ložnice jsme navrhli lamelové obklady, které stěny dekorují a člení velké bílé plochy zdí.

About Us

Bytový dům Na Chmelnici

V rámci studie bytového domu jsme navrhli fasádu, kde na jedné straně jsou situovány balkony a na opačné straně pouze zdi s okny. Různě ustoupené zdi jedné strany fasády jsme propojili balkonovými deskami, které obepínají celou délku domu. Balkony vlnovitě vybíhají do prostoru. U zábradlí se střídají bílé dřevěné a prosklené segmenty, které jsou od sebe oddělené zkosenými liniemi. Dřevěný dekor na deskách zábradlí balkonů zvýrazňuje rafinovanost celého designu balkonů.

About Us

Rodinný dům Nová Ves

Jedná se o projekt interiéru vzorového rodinného domu. V návrhu jsme vybrali teplé odstíny barev, jako je šedá a krémová, ke kterým pak ladí jakékoliv doplňky budoucích majitelů. Elegantní nábytek v dekoru dubového dřeva - skříně, police a dekorativní lamely na zdech, byly kompletně vyrobeny na míru. Kuchyň a jídelnu pomohl rozčlenit barový pult s praktickými policemi a designová závěsná světla, která pomohla prostor i hezky vyzdobit.

About Us

Rodinný dům Čestlice

Luxusní interiér, ve kterém elegantně kombinujeme velkoformátovou keramickou dlažbu v podobě mramoru Calacatta s podlahou v dřevěném dekoru. Dřevěným dekorem je obložen i strop kuchyně a přilehlá zeď. V ložnici jsme navrhli dřevěnou vestavěnou skříň s otevřenými svítícími policemi. Díky lamelovému obkladu na zdi u nočních stolků vyniknou luxusní závěsná svítidla Obitar. Vstupní hale dominuje opět mramor, který je doplněn o zlaté prvky, jako jsou stropní svítidla z mosazi, odkládací stolek a zlatý rám zrcadla botníkové skříňky, která je vyrobena na míru.

About Us

Fasáda domu v Křenicích

Součástí naší práce je i navrhovat exteriéry rodinných domů. V tomto projektu ve Středočeském kraji byla na přání klienta vytvořena i noční scéna, ve které bylo navrženo podsvícení Led pásky pod přesahem střechy a čísla popisného na fasádě plotu. Pohled na fasádu rodinného domu oživí prosklený vchodový portál, který přivede do vstupní chodby světlo. Kombinujeme zde bílou, antracitovou a dekor dřeva

About Us

Kaskádový dům Plzeň

Po roztančené fasádě bariérového domu jsme pro projekt výstavby bytových domů v Plzni navrhli také fasádu kaskádového domu. Opět se zde opakuje motiv skleněných balkónů v kombinaci s bílou fasádou a dekorem dřeva. Jaký materiál nakonec pro dřevodekor zvolíme, jsme sami zvědaví. 🙂 Musí odolat povětrnostním vlivům, ale zároveň i dobře vypadat.

Realizace od A do Z

Provedeme Vás celým procesem zařízení vašeho interiéru od hrubé stavby až po Vaše nastěhovaní. Podrobný návrh prostorového uspořádaní včetně 3D vizualizace, sestavení rozpočtu a harmonogramu.

cs_CZ