Rodinné domy a byty

Stavíte či rekonstruujete dům nebo zařizujete byt a potřebujete pomoc? S námi Vás bude zařizování opravdu bavit!

Díky našim zkušenostem a realizovaným projektům Vám pomůžeme zařídit interiér, který bude přesně podle Vašich představ.

Pro realizaci Vašeho interiéru budete mít na výběr ze stovek produktů od více než tří desítek kvalitních a ověřených nábytkářských firem, u kterých můžeme garantovat zvýhodněné podmínky.

Napište nám Vaše potřeby a popište nám Váš interiér.

První konzultace a příprava rozpočtu zdarma!

Realizované projekty

About Us

Kaskádový dům Plzeň

Po roztančené fasádě bariérového domu jsme pro projekt výstavby bytových domů v Plzni navrhli také fasádu kaskádového domu. Opět se zde opakuje motiv skleněných balkónů v kombinaci s bílou fasádou a dekorem dřeva. Jaký materiál nakonec pro dřevodekor zvolíme, jsme sami zvědaví. 🙂 Musí odolat povětrnostním vlivům, ale zároveň i dobře vypadat.

About Us

Vzorové byty Praha 5

Pro developerský projekt na Praze 5 v ulici Hrozenkovská jsme navrhli moderně zařízený vzorový byt. Jemné odstíny přírodních barev dodají prostoru nadčasovost, takže bude stále vypadat moderně. Naši architekti již při tvorbě vizualizace pracovali s modely reálných kusů nábytku od renomovaných italských firem, se kterým v No Limits Design spolupracujeme. Můžeme tak budoucím obyvatelům domu v Hrozenkovské nabídnout kompletní vybavení jejich bytu na klíč.

About Us

Apartmánový dům na Orlíku

Vedle interiérů, na které jsme specialisté, jsme se tentokrát pustili i do návrhu celé budovy apartmánového domu na Orlíku. Navrhovat domy v přírodě, ať už na horách nebo u jezera, je prostě radost. Zvlášť když vám dá investor zadání namalovat něco, co má být v první řadě krásné. Naši architekti navrhli perfektní dispoziční řešení všech 18 apartmánů, které na třech podlažích důmyslně propojuje vnitřní schodiště. Prosklená přední stěna dodává budově luxusní vzhled a budoucím obyvatelům apartmánů poskytne krásný výhled na přehradu.

About Us

Rodinný dům Písnice

Interiér staršího rodinného domu jsme zrekonstruovali pro potřeby luxusnějšího nájemního bydlení. Obývací pokoj jsme propojili s kuchyní vybouráním příček. V domě jsme ponechali původní komíny a využili je na optické oddělení kuchyňské linky od obýváku. Navrhli jsme zde ostrůvek, kde jsou z jedné strany výsuvné úložné prostory a z druhé barové posezení. Vinylová podlaha v dekoru betonu hezky kontrastuje s bílými plochami nábytku a černými doplňky. Dřevo zase celý interiér pocitově zatepluje. Do obývacího pokoje a ložnice jsme navrhli lamelové obklady, které stěny dekorují a člení velké bílé plochy zdí.

About Us

Bytový dům Na Chmelnici

V rámci studie bytového domu jsme navrhli fasádu, kde na jedné straně jsou situovány balkony a na opačné straně pouze zdi s okny. Různě ustoupené zdi jedné strany fasády jsme propojili balkonovými deskami, které obepínají celou délku domu. Balkony vlnovitě vybíhají do prostoru. U zábradlí se střídají bílé dřevěné a prosklené segmenty, které jsou od sebe oddělené zkosenými liniemi. Dřevěný dekor na deskách zábradlí balkonů zvýrazňuje rafinovanost celého designu balkonů.

About Us

Rodinný dům Nová Ves

Jedná se o projekt interiéru vzorového rodinného domu. V návrhu jsme vybrali teplé odstíny barev, jako je šedá a krémová, ke kterým pak ladí jakékoliv doplňky budoucích majitelů. Elegantní nábytek v dekoru dubového dřeva - skříně, police a dekorativní lamely na zdech, byly kompletně vyrobeny na míru. Kuchyň a jídelnu pomohl rozčlenit barový pult s praktickými policemi a designová závěsná světla, která pomohla prostor i hezky vyzdobit.

About Us

Rodinný dům Čestlice

Luxusní interiér, ve kterém elegantně kombinujeme velkoformátovou keramickou dlažbu v podobě mramoru Calacatta s podlahou v dřevěném dekoru. Dřevěným dekorem je obložen i strop kuchyně a přilehlá zeď. V ložnici jsme navrhli dřevěnou vestavěnou skříň s otevřenými svítícími policemi. Díky lamelovému obkladu na zdi u nočních stolků vyniknou luxusní závěsná svítidla Obitar. Vstupní hale dominuje opět mramor, který je doplněn o zlaté prvky, jako jsou stropní svítidla z mosazi, odkládací stolek a zlatý rám zrcadla botníkové skříňky, která je vyrobena na míru.

About Us

Fasáda domu v Křenicích

Součástí naší práce je i navrhovat exteriéry rodinných domů. V tomto projektu ve Středočeském kraji byla na přání klienta vytvořena i noční scéna, ve které bylo navrženo podsvícení Led pásky pod přesahem střechy a čísla popisného na fasádě plotu. Pohled na fasádu rodinného domu oživí prosklený vchodový portál, který přivede do vstupní chodby světlo. Kombinujeme zde bílou, antracitovou a dekor dřeva

Realizace od A do Z

Provedeme Vás celým procesem zařízení vašeho interiéru od hrubé stavby až po Vaše nastěhovaní. Podrobný návrh prostorového uspořádaní včetně 3D vizualizace, sestavení rozpočtu a harmonogramu.

cs_CZ