Kanceláře

Vytvoříme pro vás atraktivní pracovní prostředí, které přispěje k úspěchu vaší firmy. Zvýší efektivitu vašich zaměstnanců a přiláká nové talenty.

Navrhneme pro vás efektivní rozvržení pracovních míst, funkční zázemí i atraktivní reprezentační prostory.

At už potřebujete oživit stávající uspořádaní vaší firmy, či jej potřebujete přizpůsobit novým prostorům nebo zarizujete nové kanceláře, provedeme vás celým procesem tak, abyste se mohli plně věnovat vaší práci a veškeré starosti spojené s přestavbou zůstanou jen na nás.

 
Proč oživit vaše staré kanceláře?

Podle nejnovější studie ABSL ovlivňuje vzhled kanceláří při výběru zaměstnání 4 z 5 lidí.
Jejich modernizací lze lépe získat nové zaměstnance. Výkonnost stávajících zaměstnanců stoupne díky modernizaci kanceláří o 20%, firmu to doslova nakopne. Firma získá prestižnější postavení při vyjednávání s obchodními partnery.

Napište nám vaše potřeby a popište nám vaše prostory.

První konzultace a příprava rozpočtu zdarma!

Realizované projekty

About Us

OTK Kolín

V Obchodních tiskárnách Kolín jsme navrhovali zasedací místnost s odpočinkovou zónou. Prostor je zajímavě rozčleněn a zároveň se dobře doplňuje. Zasedací části dominuje na míru vyrobená dřevěná stěna s logem společnosti a fototapetami odkazujícími na historii tiskáren v Kolíně. Odstíny modrých barev v interiéru vycházejí z barevnosti firemní identity. V relaxační zóně zasedací místnosti je modrá barva doplněna žlutou barvou, která navozuje uvolněnější atmosféru. Na míru vyrobené lavice s pohodlnými polštářky navozují pocit pohody, kterou si zaslouží zaměstnanci zažít při plném pracovním nasazení.

About Us

ABF Praha

Firma ABF je předním organizátorem veletrhů v České republice. Kvůli organizačním změnám se firma rozhodla přestěhovat do nových kanceláří, které by více odpovídaly jejím aktuálním potřebám a počtu zaměstnanců. No Limits Design navrhlo pro firmu ABF dvě patra kanceláří pro její zaměstnance a managment. Součástí návrhu byla i reprezentativní recepce, kde byl původní nábytek chytře doplněn zajímavými designovými prvky. Moderní kuchyňka pro zaměstnance je propojena přímo s relax zónou, kterou mohou zaměstnanci využívat pro neformální jednaní s kolegy.

About Us

Merida

Pro výrobce koupelnových doplňků Merida jsme vybavili nově kanceláře v moderní hale, kam se firma přestěhovala. Součástí zakázky byl i návrh nové recepce a její výroba na míru, dále vybavení šaten pro zaměstnance, archivu a zázemí pro zaměstnance.

About Us

Hotel Děvín školicí centrum

V hotelu Děvín v Mariánských Lázních navrhli naši designéři také tři místnosti pro firemní školení a team buildingy. Vstupní halu jsme využili zároveň jako místnost pro coffee break, kde se budou klienti během školení moci občerstvit. Také zde tvoří dominující prvek interiéru na míru vyrobené logo, které jsme navrhli v podobném duchu jako logo v prostorách baru. Ve větší školicí místnosti jsme využili výstupku ve stěně k obložení celé stěny a vytvoření zajímavých nik, které barevně ladí s židlemi v místnosti. Jednací místnosti v hotelu Děvín, určené pro firemní školení a teambuildingy, dominuje lamelová stěna s televizí a originální dřevěné police, které svým tvarem navazují na logo coffee baru ve vedlejší místnosti. V jednacím stole vyrobeném na míru nechybí i nezbytné počítačové připojení a celou místnost zútulňují pohodlná designová křesílka NU.

About Us

SPGroup

Pro finanční holding SPGroup jsme navrhli a vybavili dvě patra kanceláří pro zhruba pět desítek zaměstnanců. Společnost SPGroup se chtěla přestěhovat do vlastních prostor v nově postavené budově na Pankráci, kde právě za tímto účelem vznikly zcela nové kancelářské prostory. Převážně se jednalo o manažerské kanceláře pro vedoucí manažery skupiny. No Limits Design zde kanceláře kompletně vybavilo designovým kancelářským nábytkem. Ve vstupní hale jsme navrhli a nechali na míru vyrobit stěnu s logem společnosti.

About Us

Bulovka Medical & Business Centre

Nové, moderní prostory Bulovka Medical & Bussiness Centre vybavila No Limits Design nábytkem do recepce a vstupní haly, čekáren pro pacienty i zázemí pro zdravotnický personál.

Realizace od A do Z

Provedeme Vás celým procesem zařízení vašeho interiéru od hrubé stavby až po Vaše nastěhovaní. Podrobný návrh prostorového uspořádaní včetně 3D vizualizace, sestavení rozpočtu a harmonogramu.

cs_CZ