Restaurace a hotely

Otevíráte či rekonstruujete restauraci, kavárnu, bar nebo hotel? Aby byl váš podnik opravdu úspěšný, potřebujete nejen skvělé jídlo a služby, ale také skvělý interiér.

V No Limits Design pro Vás vytvoříme takový interiér, ve kterém se Vaši hosté budu cítit výjimečně a budou se k Vám rádi vracet.

Máte plné ruce práce s provozem restaurace či hotelu a na rekonstrukci jako takovou nemáte čas? Vůbec nevadí, my se o všechno postaráme za Vás. Vy nám jen řeknete, jak si to představujete a kolik na to máte peněz a my už pro Vás vše zařídíme na klíč.

Napište nám Vaše potřeby a popište nám Vaše prostory.

První konzultace a příprava rozpočtu zdarma!

Realizované projekty

About Us

Wellness Hotel Svornost Harrachov - pokoje

V rámci rekonstrukce hotelu Svornost v Harrachově jsme navrhli nový design hotelových pokojů. Pokoji bude dominovat čelo postele s linií hor vyřezanou v dřevěném obkladu a podsvícenou Led páskem. Odstíny šedé se objevují na čalounění postele a jeho čela, na závěsech a stínidlech závěsných svítidel. Tmavší šedá v podobě imitace koženky kontrastuje s dřevěným korpusem skříní. Zavěšená svítidla nad nočními stolky a stojací lampa s na míru vyrobenými stínidly se objevují i v přízemí hotelu.

About Us

Balneo Aquapalace Praha

V luxusních prostorách SPA a Wellness je klientům umožněno navodit atmosféru, kde si mohou odpočinout, relaxovat a uniknout od každodenních povinností. V návrhu jsme zakomponovali do jedné balneo místnosti luxusní onyxový obklad v podobě pásu, jehož krása je zvýrazněna svítícími liniemi. V další místnosti je zase navržen nasvícený působivý sádrový reliéf. V místnosti, která je určena pro speciální přísadové koupele, jsme dle přání klienta navrhli vanu z umělého kamene. Na boční stranu vany jsme navrhli dekorativní prořezávaný krycí panel, který je podsvícen.

About Us

Wellness hotel Svornost Harrachov – lobby a restaurace

Klasický velký hotel se 163 pokoji nacházející se v horské oblasti Krkonoš nabízí velké množství sportovního vyžití, zábavy a relaxace. Bylo potřeba ho zrekonstruovat tak, aby se jeho prostředí přizpůsobilo našim i zahraničním návštěvníkům. Požadavkem klienta bylo, aby se tam návštěvníci cítili pohodlně, byli ubytováni v krásném prostředí, které jde ruku v ruce s praktičností. Podle našeho návrhu zde vznikla nová vysokokapacitní jídelna, krásný bar, velká společenská místnost a vstupní hala s recepcí, kde se nacházejí také dva odpočinkové salónky. Jedním z hlavních designových prvků v nově zrekonstruovaném hotelu je reliéf hor, který byl na míru vyřezán našimi truhláři do laminových desek. Tento horský design bude zakomponován i do jedinečných hotelových pokojů. Dalšími dekorativními prvky jsou šedá čalounění a kožešiny, které prostor příjemně zateplují. Jelikož dbáme i na tradici, zachovali jsme původní skleněná svítidla, která stále zdobí nově zrekonstruované prostory hotelu. Krásně se vyjímají nad hlavní recepcí a dominují i společenské místnosti, kde upoutají pozornost hned při příchodu na bar.

About Us

Dětský koutek v hotelu Svornost

V přízemí hotelu Svornost se nachází místnost, která slouží menším dětem jako herna pro ubytované hosty. Navrhli jsme zde na míru vyrobený nábytek včetně hlavní atrakce pro děti – domečku se skluzavkou. V přízemí domečku je umístěna kuchyňka a nástěnné hry pro malé děti. Do druhého patra se děti vyšplhají po nakloněné lezecké plošině. Cestou dolů se sklouznou po točité skluzavce. Zdi dekorují motivy lesních zvířátek, které jsou vyrobené z lakované překližky. Motiv stylizovaných hor připomíná místo, kde se hotel nachází.

About Us

Wine and coctail bar Děvín

Pro lázeňský hotel Děvín v Mariánských Lázních jsme navrhli a zrealizovali stylový bar a vinárnu v jednom, kam si hoteloví hoste mohou po večeři zajít na skleničku dobrého vína či na koktejl. Naši designéři navrhli logo, které spojuje jak víno, tak i míchané nápoje. Toto logo jsme pak použili zároveň jako dominantní prvek celého interiéru. Kromě designového obložení stěn i baru jsou zde unikátní také barové židle a vyšší barové stoly, které truhláři vyrobili na míru podle našeho nákresu. Součástí tohoto projektu bylo také vybavení dvou místností pro firemní školení a team buildingy.

About Us

Sauna bar v Aquapalace Praha

Bar, který je centrem saunového světa v aquaparku Aquapalace, jsme zrekonstruovali tak, aby vizuálně korespondoval s přilehlými saunami. V interiéru baru jsme tedy hojně pracovali s masivním dubovým dřevem. Jednotným prvkem jsou zde masivní dřevěné hranoly, které se v interiéru objevují nad barovým pultem, na obložení stěn a na paravánech, které oddělují od sebe jídelní stoly. Zavěšené dubové hranoly pod stropem jsou výrazným dekorativním prvkem, který evokuje vzhled saunového světa. Černá ve spojení s Led podsvícením navozuje atmosféru nočního baru.

Realizace od A do Z

Provedeme Vás celým procesem zařízení vašeho interiéru od hrubé stavby až po Vaše nastěhovaní. Podrobný návrh prostorového uspořádaní včetně 3D vizualizace, sestavení rozpočtu a harmonogramu.

cs_CZ