Restaurace a hotely

Otevíráte či rekonstruujete restauraci, kavárnu, bar nebo hotel? Aby byl váš podnik opravdu úspěšný, potřebujete nejen skvělé jídlo a služby, ale také skvělý interiér.

V No Limits Design pro Vás vytvoříme takový interiér, ve kterém se Vaši hosté budu cítit výjimečně a budou se k Vám rádi vracet.

Máte plné ruce práce s provozem restaurace či hotelu a na rekonstrukci jako takovou nemáte čas? Vůbec nevadí, my se o všechno postaráme za Vás. Vy nám jen řeknete, jak si to představujete a kolik na to máte peněz a my už pro Vás vše zařídíme na klíč.

Napište nám Vaše potřeby a popište nám Vaše prostory.

První konzultace a příprava rozpočtu zdarma!

Realizované projekty

About Us

Clara café PVA Letňany

Pro veletržní areál PVA EXPO v pražských Letňanech jsme navrhli novou moderní kavárnu. Naši architekti interiér navrhli a vyprojektovali v poměrně rekordním čase. Zadání jsme od klienta dostali v prosinci a její otevření úspěšně proběhlo již začátkem března následujícího roku.

About Us

Bulovka café

Pro moderní a zároveň elegantní interiér nové kavárny na Praze 8 zvolili naši architekti kombinaci ostrých linií na obkladech stěn a oblých tvarů nábytku. Dominantním prvkem je zde na míru navržený barový pult. Na stěny architekti použili kombinaci stěrky a dřevěných panelů se zafrézovanými led profily. Luxusní vzhled kavárny podtrhují designová světla od předního českého výrobce svítidel Bomma.

About Us

Hotelová restaurace Praha

Pro návrh hotelové restaurace, která by měla sloužit i pro venkovní hosty, použili naši architekti kombinaci pohodlného sezení na čalouněných lavicích a moderních křesílek. Jednoduchý interiér v tónech hnědé a šedé doplňují výrazná dekorativní svítidla.

About Us

Hotelové lobby

Při navrhování nového hotelového lobby rozčlenili naši architekti velký prostor několika typy sezení, které plochu opticky rozdělí do různých částí. Díky tomu bude i velký prostor působit zatepleně a zároveň zajímavě a moderně. Pro vybavení interiéru jsme navrhli nábytek od české firmy TON a osvětlení od Bomma, se kterými rádi spolupracujeme.

About Us

Aquapalace Praha - Coral bar

Prostor za oblíbeným korálovým bazénem se slanou vodou a akvárii s rybičkami ve vodním světě Aquapalace Praha jsme měli proměnit v novou kavárnu. Aby se prostor líbil i nejmenším návštěvníkům akvaparku, navrhli jsme ze stropu zavěsit na 120 rybiček, které hezky doplní výhledy do již existujících akvárií s mořskými rybkami. Dále jsme pro děti vybrali designový, dětský sedací nábytek ve tvaru mořských ptáků Dodo.

About Us

Aquapalace Hotel - restaurace

Pro Aquapalace hotel jsme navrhli redesign lobby a restaurace v moderním nadčasovém stylu. Zadáním od klienta bylo propojit prostory lobby a restaurace, aby oba prostory mohly fungovat společně jak na snídaně, tak i na večerní posezení. I tato realizace patřila k našim rekordním, vznikla za pouhé dva měsíce.

About Us

Hotel Děvín

Elegantní, moderní, nadčasový - to je styl interiéru nových pokojů, které jsme navrhli pro hotel Děvín v Mariánských Lázních. Oproti původním dispozicím pokojů jsme výrazně zvětšili koupelnu, čímž se nám šatní skříň posunula z chodby do pokoje. Otevřená šatna působí vzdušně a elegantně doplňuje design pokoje. Za čelo postele jsme zvolili výraznou dekorativní tapetu a designové svítidlo zavěšené ze stropu. Zajímavým prvkem je také televizní stěna spojená s psacím stolkem a kufrovníkem.

About Us

Wellness Hotel Svornost Harrachov - pokoje

V rámci rekonstrukce hotelu Svornost v Harrachově jsme navrhli nový design hotelových pokojů. Pokoji bude dominovat čelo postele s linií hor vyřezanou v dřevěném obkladu a podsvícenou Led páskem. Odstíny šedé se objevují na čalounění postele a jeho čela, na závěsech a stínidlech závěsných svítidel. Tmavší šedá v podobě imitace koženky kontrastuje s dřevěným korpusem skříní. Zavěšená svítidla nad nočními stolky a stojací lampa s na míru vyrobenými stínidly se objevují i v přízemí hotelu.

About Us

Saunová terasa Aquapalace Praha

Pro saunový svět Aquapalace Praha jsme navrhli moderní prostory střešní terasy s panoramatickou saunou a menší zahradou. Pro venkovní obklad sauny jsme při realizaci zvolili kvalitní dřevoplast, který má vzhled lamel, díky čemuž velmi dobře imituje dřevo. Od stejného výrobce jsme vybrali také povrch terasy, jen v tmavším odstínu. V části terasy jsme pro relaxaci návštěvníků navrhli křesílka s lankovým výpletem, která jsou jedním z aktuálních trendů v oblasti outdoorového nábytku.

About Us

Balneo Aquapalace Praha

V luxusních prostorách SPA a Wellness je klientům umožněno navodit atmosféru, kde si mohou odpočinout, relaxovat a uniknout od každodenních povinností. V návrhu jsme zakomponovali do jedné balneo místnosti luxusní onyxový obklad v podobě pásu, jehož krása je zvýrazněna svítícími liniemi. V další místnosti je zase navržen nasvícený působivý sádrový reliéf. V místnosti, která je určena pro speciální přísadové koupele, jsme dle přání klienta navrhli vanu z umělého kamene. Na boční stranu vany jsme navrhli dekorativní prořezávaný krycí panel, který je podsvícen.

About Us

Wellness hotel Svornost Harrachov – lobby a restaurace

Klasický velký hotel se 163 pokoji nacházející se v horské oblasti Krkonoš nabízí velké množství sportovního vyžití, zábavy a relaxace. Bylo potřeba ho zrekonstruovat tak, aby se jeho prostředí přizpůsobilo našim i zahraničním návštěvníkům. Požadavkem klienta bylo, aby se tam návštěvníci cítili pohodlně, byli ubytováni v krásném prostředí, které jde ruku v ruce s praktičností. Podle našeho návrhu zde vznikla nová vysokokapacitní jídelna, krásný bar, velká společenská místnost a vstupní hala s recepcí, kde se nacházejí také dva odpočinkové salónky. Jedním z hlavních designových prvků v nově zrekonstruovaném hotelu je reliéf hor, který byl na míru vyřezán našimi truhláři do laminových desek. Tento horský design bude zakomponován i do jedinečných hotelových pokojů. Dalšími dekorativními prvky jsou šedá čalounění a kožešiny, které prostor příjemně zateplují. Jelikož dbáme i na tradici, zachovali jsme původní skleněná svítidla, která stále zdobí nově zrekonstruované prostory hotelu. Krásně se vyjímají nad hlavní recepcí a dominují i společenské místnosti, kde upoutají pozornost hned při příchodu na bar.

About Us

Dětský koutek v hotelu Svornost

V přízemí hotelu Svornost se nachází místnost, která slouží menším dětem jako herna pro ubytované hosty. Navrhli jsme zde na míru vyrobený nábytek včetně hlavní atrakce pro děti – domečku se skluzavkou. V přízemí domečku je umístěna kuchyňka a nástěnné hry pro malé děti. Do druhého patra se děti vyšplhají po nakloněné lezecké plošině. Cestou dolů se sklouznou po točité skluzavce. Zdi dekorují motivy lesních zvířátek, které jsou vyrobené z lakované překližky. Motiv stylizovaných hor připomíná místo, kde se hotel nachází.

About Us

Wine and coctail bar Děvín

Pro lázeňský hotel Děvín v Mariánských Lázních jsme navrhli a zrealizovali stylový bar a vinárnu v jednom, kam si hoteloví hoste mohou po večeři zajít na skleničku dobrého vína či na koktejl. Naši designéři navrhli logo, které spojuje jak víno, tak i míchané nápoje. Toto logo jsme pak použili zároveň jako dominantní prvek celého interiéru. Kromě designového obložení stěn i baru jsou zde unikátní také barové židle a vyšší barové stoly, které truhláři vyrobili na míru podle našeho nákresu. Součástí tohoto projektu bylo také vybavení dvou místností pro firemní školení a team buildingy.

About Us

Sauna bar v Aquapalace Praha

Bar, který je centrem saunového světa v aquaparku Aquapalace, jsme zrekonstruovali tak, aby vizuálně korespondoval s přilehlými saunami. V interiéru baru jsme tedy hojně pracovali s masivním dubovým dřevem. Jednotným prvkem jsou zde masivní dřevěné hranoly, které se v interiéru objevují nad barovým pultem, na obložení stěn a na paravánech, které oddělují od sebe jídelní stoly. Zavěšené dubové hranoly pod stropem jsou výrazným dekorativním prvkem, který evokuje vzhled saunového světa. Černá ve spojení s Led podsvícením navozuje atmosféru nočního baru.

Realizace od A do Z

Provedeme Vás celým procesem zařízení vašeho interiéru od hrubé stavby až po Vaše nastěhovaní. Podrobný návrh prostorového uspořádaní včetně 3D vizualizace, sestavení rozpočtu a harmonogramu.

cs_CZ